Faaliyet gösterdiğimiz Bitkisel Yağ Üretimi alanında; modern teknolojik gelişmeleri takip ederek, sürekli güncellenen eğitimleriyle nitelikli insan kaynaklarımızın ekip ruhu içerisinde, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en hızlı ve en iyi şekilde karşılamak, kaliteli ve istenilen kalitede ürünü sunmak; bu doğrultuda yasal mevzuat ve kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak, kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmek Kalite Yönetim Sistemi (ISO 9001:2015), Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (ISO 27001:2013), standartlarının uygulanmasını sağlamak.

Tüm çalışanların “Dürüstlüktür” ilkesi ile hareket ederek paydaşlara, çalışanlara ve kuruma ait bilginin gizlilik, bütünlük ve erişilebilirlik değerlerini koruyarak, kuruluşun bilgi, iş sağlığı ve güvenliğini en üst seviyede uygulamak; insan sağlığını doğrudan ilgilendiren bu konu tüm çalışanlarımızın son derece dikkat göstermeleri gereken bir husustur.

Firmada tam güvenli ortam sağlamak, uygulanan standartların sürekliliğini sağlamak için hedeflerimizi ve planlarımızı kesintisiz uygulamak. Proseslerimizin her aşamasını kontrol altında tutarak, problemleri ortaya çıkmadan önlemek. 5 Kıtada aranan ve tercih edilen bir firma olmak genel ilkemizdir.

Sektörümüzde Ayhan Sezer Yağ ve Gıda Endüstri Tic. Ltd. Şti. Müşterilerinin inanç, istek ve ihtiyaçlarını ulusal ve uluslararası standart ve şartnamelere uygun olarak en kısa zamanda ve daima karşılamayı ana ilke ediniyoruz.

Kuruluşumuzda;

Birinci amaç olarak %100 HELAL ve güvenli gıda sağlamayı

Tüm faaliyetlerimizde eğitimli çalışanlarımızla birlikte, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, sürekli gelişme bilinciyle İslami kurallara uygun, güvenilir, dürüst, planlı, zamanında, istenen kalitede iş yapmayı

Çalışanlarımızın kendilerini geliştirmelerini sağlamayı, önünü açmayı ve firmamız iyileştirmelerine çalışanların etkin katılımını sağlamayı

Helal ve Gıda Güvenliği ve gereklerini tüm tesis ve alanlarımızda yerine getirerek, doğaya saygılı üretim metotlarını uygulayarak, uygun maliyet ve güvenlikte üretilmiş en güvenilir ürünleri piyasaya sunmayı.

Tüm taraflarla kalitenin artırılması ve müşteri memnuniyetine yönelik uygulamalarda açık iletişim kanalları oluşturmayı

Uzman ve eğitimli çalışanları ile ekip çalışmasını ön planda tutarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamayı taahhüt ederiz.