Kalite Politikamız ve Hizmet Anlayışımız

Ayhan Sezer Yağ ve Gıda Sanayi Ticaret Anonim Şirketi olarak bitkisel yağ üretimi konusunda yurt içi ve yurt dışında teknolojik gelişmeleri takip ederek kendimizi her zaman güncel tutmaya özen gösteriyoruz. Sahip olduğumuz ekip ruhu ile müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak her zaman en iyi ve kaliteli hizmeti vermeye odaklanıyoruz. Kalite Yönetim Sistemi (ISO 9001:2015) ve Bilgi Yönetim Sistemi (ISO 27001:2013)  standartlarının gerektirdiklerini uygulayarak yasal mevzuat çerçevesinde kalite standartlarımızı geliştiriyoruz.

         Diğer taraftan sürekli güncellenen eğitimleri ve nitelikli kadrosuyla İnsan Kaynakları birimimiz ve tüm çalışanlarımızla bütünlük içinde olmaya özen gösteriyoruz. Dürüstlük ilkesini benimseyerek etik ve ahlaki değerlerimizi, vizyon ve misyonumuzu doğru bir şekilde yerine getirmeye dikkat ediyoruz. Kurumumuza ait bilgilerin gizliliğine; paydaşlarımızın, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın etik ilkelerine; iş güvenliğinin üst düzeyde sağlanmasına önem veriyoruz. Amacımız üst düzey koruma önlemleri ve iş güvenliği standartları ile tam anlamıyla güvenli bir ortam sağlamak ve proseslerimizin her bir aşamasını kontrol altında tutarak ortaya çıkabilecek tüm sorunları önleyebilmek. 

         Sektörümüz içinde beş kıtada aranan bir firma olabilmek adına müşterilerimizin inançlarına, isteklerine ve ihtiyaçlarına maksimum seviyede değer vererek ulusal ve uluslararası standartlarda en hızlı ve en kaliteli hizmeti sağlamayı ilke ediniyoruz. Yüzde yüz güvenli ve helal gıda sağlama amacımızı her zaman en önde tutarak çalışmalarımızı titizlikle yürütüyoruz. Eğitimli ve bilinçli çalışanlarımızla Helal ve Kosher şartlara uygun şekilde üretim yapıyoruz. Bu paralelde, gıda güvenliği konusunda gereken standartları yerine getirerek ve doğaya saygılı üretim metotları uygulayarak en uygun maliyetle en kaliteli ürünleri sunmayı taahhüt ediyoruz. Kalitenin arttırılması ve müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için tüm taraflarla açık iletişim kanalları oluşturarak iş birliği içinde kendimizi geliştirmeye odaklanıyoruz. Bunun için her zaman çalışanlarımızın eğitimlerine ve ekip çalışmasına önem veriyor, gelişimlerini takip ederek kurumumuzun iyileştirilmesi yönünde etkin katılımlarını sağlıyoruz. 

         Kalite ve hizmet anlayışımız doğrultusunda kurucumuz Ayhan Sezer’in şahsi hizmet anlayışı da kurumumuz için bir ekol oluşturur. Kurumsal yaklaşım çerçevesinde, modern insan kaynakları kurallarına uygun şekilde hareket edilir ve çalışan hakları her zaman önde tutulur. Tüm çalışanların sağlıkları, hak ettikleri, yan hakları ve sosyal hakları zamanında ve doğru bir şekilde sağlanır. Ekibin huzurlu ve mutlu bir şekilde çalışması, hem Ayhan Bey’in ekolünde hem de kurumumuzun kalite anlayışı içerisinde önemli bir yere sahiptir. Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında tüm mevzuata uyulur. Gıda protokolleri, üretim tesisinin rutin bakımları, gümrük kanunları ve mevzuatları, ticari mevzuatlar ve gelişmeler, güncel finansal kurallar, lojistik sektöründe uluslararası mevzuatların takibi, denizcilik kurallarının kurum hafızasında sürekli güncellenmesi gibi önemli başlıklara uygun eylem alınır ve takipçisi olunur.